6. Giornata
21.09.2019 11:45 Egri FC - Fehérvár FC 2:4
15:00 Érdi Városi SE - Diósgyöri VTK 0:1
15:00 Dunaharaszti MTK - Budapest Honvéd 1:7
15:00 Sárvár FC - Debreceni VSC 0:3
15:00 Salgotarjan BTC - Szolnoki MÁV 15:14 dr
15:00 FC Hatvan - Újpest FC 0:2
15:00 Berettyoujfalui SE - Szajol KLK 5:4 dr
15:00 Hevesi LSC - Füzesgyarmati SK 1:3
15:00 Cegledi VSE - Pápai PFC 1:2
15:00 Tamási 2009 FC - Tihany FC 4:1
15:00 SC Sopron - Kecskéd KSK 3:1
15:00 Villány TC - FC Tiszaújváros 0:8
15:00 Kinizsi SK Gyenesdiás - Dabas-Gyón FC 1:2
15:00 Szekszárdi UFC - Lipót Pékség SE 3:4 dr
15:00 Egerszalók SE - Pécsi MFC 1:6
15:00 Bogács KSK - III. Kerületi TVE 0:5
15:00 Maglódi TC - Miskolci VSC 6:0
15:00 Szegedi VSE - Bicskei TC 4:0
15:00 Unione FC - MTK Budapest 0:1
15:00 Hajdúszoboszlói SE - Vép VSE 2:3
20:00 Putnok VSE - Paksi SE 0:5
20:00 Hódmezővásárhely FC - Budaörs SC 0:4 dts
20:00 Kelen SC - Vác FC 0:3
20:00 Újfehértó SE - FC Ajka 2:6 dts
20:00 Bonyhád VLC - Puskás FC 0:5
20:00 Velence SE - Szeged 2011 FC 1:3
20:00 Edelény FC - BFC Siófok 0:7
20:00 Körösladány MSK - Békéscsaba 1912 Előre SE 1:5
20:00 Balassagyarmat VSE - Dorogi FC 2:3 dr
20:00 Heviz FC - Mezõkövesd-Zsóry 0:6
20:00 Szentlőrinc SE - Gyirmót SE 0:1
20:00 Nagykanizsai ULE - Veszprém FC 1:0
20:00 Pétervására SE - Ménfőcsanak ESK 2:4 dr
20:00 Nagyecsed RSE - Nagybajomi AC 3:4 dr
20:00 Balatoni Vasas SE - Kecskeméti LC 4:2
20:00 Ajka Kristály Se - Balkanyi SE 3:4 dr
20:00 Berkenye SE - Ózdi FC 2:4
20:00 Móri SE - Kozármisleny SE 0:2
20:00 DEAC - Csákvári TK 2:0 dts
22.09.2019 15:00 Soltvadkerti TE - Kaposvári RFC 0:4
15:00 Balatonlelle - Dabas FC 1:3
15:00 Csornai SE - Tatabánya FC 0:2
15:00 Andráshida SC - Kecskeméti TE 0:6
15:00 THSE Szabadkikötő - Tiszakécske 0:1
15:00 Nádasd KSE - Soroksár SC 0:9
15:00 Svábhegy FC XII Kerület - Kazincbarcika BSC 0:6
15:00 Úrkút SK - Budapesti Vasas 0:1
15:00 Pilisi LK-Legea - Kisvárda FC 0:1
15:00 ESMTK Budapesti - Győri ETO FC 1:3
15:00 Taksony SE - Nyíregyháza Spartacus 0:0
15:00 Törökszentmiklós FC - Budafoki LC 0:5
15:00 Gyöngyösi AK-YTONG - Szombathelyi Haladás 0:3
15:00 Szarvasi FC - Thermál Spa Siklós 8:2
15:00 ASR Gázgyár - Makó FC 1:0
15:00 Vasvár VSE - Mosonmagyaróvár 1:9
15:00 Gönyü SE - BKV Elöre SC 0:2
15:00 Monori SE - Komáromi VSE 2:0
15:00 Sényő Carnifex - Jászberényi FC 3:2
15:00 Sárisápi Bányász - Rákosmenti KSK 0:5
15:00 Viadukt SE - Pálhalma SE 0:1
15:00 Olajmunkás SE - Sárbogárd SE 1:5
25.09.2019 15:00 Kiskunfelegyhazi HTK - Zalaegerszegi TE 1:5
15:00 KSE Iváncsa - Ferencvárosi TC 0:3
7. Giornata
29.10.2019 18:30 FC Ajka - Újpest FC 2:5
30.10.2019 12:30 Kozármisleny SE - Kisvárda FC 1:2
12:30 Budaörs SC - Zalaegerszegi TE 3:7
12:30 Kazincbarcika BSC - Budapest Honvéd 0:2 dts
12:30 Sényő Carnifex - Mezõkövesd-Zsóry 1:2
12:30 BKV Elöre SC - Ferencvárosi TC 1:3
12:30 Dabas FC - Diósgyöri VTK 0:3
12:30 Maglódi TC - Puskás FC 0:15
12:30 FC Tiszaújváros - Fehérvár FC 0:3
12:30 Salgotarjan BTC - Paksi SE 1:7
12:30 DEAC - MTK Budapest 0:3
12:30 Tamási 2009 FC - Monori SE 0:2
12:30 ASR Gázgyár - Győri ETO FC 1:4
12:30 Nagybajomi AC - Dorogi FC 0:5
12:30 Berettyoujfalui SE - BFC Siófok 0:4
12:30 Szarvasi FC - Balkanyi SE 2:1
12:30 Mosonmagyaróvár - Tállya KSE 4:1
12:30 Sárbogárd SE - Vác FC 1:3
12:30 Vép VSE - Szeged 2011 FC 1:4
12:30 Szegedi VSE - Ózdi FC 2:4
12:30 Ménfőcsanak ESK - Szombathelyi Haladás 0:2
12:30 III. Kerületi TVE - Nyíregyháza Spartacus 5:0
12:30 Balatoni Vasas SE - Dabas-Gyón FC 0:4
12:30 Füzesgyarmati SK - Békéscsaba 1912 Előre SE 0:1
12:30 Pécsi MFC - Rákosmenti KSK 2:0
18:00 Tatabánya FC - Debreceni VSC 0:2
18:00 Tiszakécske - Kaposvári RFC 0:1
18:00 SC Sopron - Budafoki LC 1:2 dr
18:00 Pálhalma SE - Nagykanizsai ULE 2:1 dts
18:00 Gyirmót SE - Soroksár SC 3:0
18:00 Kecskeméti TE - Lipót Pékség SE 0:1
20:00 Pápai PFC - Budapesti Vasas 3:4 dts
8. Giornata
03.12.2019 17:00 MTK Budapest - Diósgyöri VTK 1:0 dts
20:00 Szeged 2011 FC - Fehérvár FC 0:1 dts
04.12.2019 12:00 Monori SE - Budapest Honvéd 1:3
12:00 Pécsi MFC - Kisvárda FC 1:0
12:00 Szarvasi FC - Zalaegerszegi TE 0:2
12:00 Dabas-Gyón FC - Puskás FC 0:3
12:00 Mosonmagyaróvár - Paksi SE 0:4
12:00 Lipót Pékség SE - Gyirmót SE 3:1 dts
12:00 III. Kerületi TVE - Budapesti Vasas 2:1 dts
15:30 Szombathelyi Haladás - Budafoki LC 2:1
18:00 Győri ETO FC - Mezõkövesd-Zsóry 2:3 dts
18:00 Pálhalma SE - BFC Siófok 2:1
20:00 Békéscsaba 1912 Előre SE - Ferencvárosi TC 2:0
11.12.2019 12:00 Vác FC - Újpest FC 0:3
12:00 Dorogi FC - Debreceni VSC 5:4 dr
31.12.2019 Ózdi FC - Kaposvári RFC non disputa
Ottavi di finale
11.02.2020 19:30 Újpest FC - Fehérvár FC 0:0 (0:0)
12.02.2020 14:00 Lipót Pékség SE - Zalaegerszegi TE 3:1 (1:0)
14:00 Pécsi MFC - Paksi SE 1:2 (1:0)
14:00 Dorogi FC - III. Kerületi TVE 4:1 (3:1)
18:00 Mezõkövesd-Zsóry - Kaposvári RFC 2:1 (0:0)
18:00 Békéscsaba 1912 Előre SE - Puskás FC 0:3 (0:2)
18:00 MTK Budapest - Pálhalma SE 3:0 (2:0)
19:30 Budapest Honvéd - Szombathelyi Haladás 1:0 (0:0)
19.02.2020 13:00 III. Kerületi TVE - Dorogi FC 0:2 (0:0)
17:30 Fehérvár FC - Újpest FC 1:0 (0:0)
18:00 Szombathelyi Haladás - Budapest Honvéd 2:1 (1:0, 1:0) dts
18:00 Kaposvári RFC - Mezõkövesd-Zsóry 1:3 (0:1)
18:00 Zalaegerszegi TE - Lipót Pékség SE 5:1 (2:0)
18:00 Paksi SE - Pécsi MFC 1:0 (0:0)
18:00 Puskás FC - Békéscsaba 1912 Előre SE 3:0 (1:0)
18:00 Pálhalma SE - MTK Budapest 0:2 (0:1)
Quarti di finale
03.03.2020 18:50 Puskás FC - Mezõkövesd-Zsóry 0:1 (0:0)
04.03.2020 14:30 Dorogi FC - MTK Budapest 0:1 (0:1)
18:00 Paksi SE - Budapest Honvéd 0:0 (0:0)
20:00 Zalaegerszegi TE - Fehérvár FC 2:0 (0:0)
11.03.2020 17:30 Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE 5:0 (3:0)
18:00 Mezõkövesd-Zsóry - Puskás FC 1:1 (0:0)
18:00 MTK Budapest - Dorogi FC 3:0 (2:0)
18:00 Budapest Honvéd - Paksi SE 2:0 (1:0)
Semifinali
23.05.2020 18:00 Mezõkövesd-Zsóry - Fehérvár FC 1:1 (0:1)
20:05 MTK Budapest - Budapest Honvéd 0:0 (0:0)
26.05.2020 18:00 Fehérvár FC - Mezõkövesd-Zsóry 2:2 (0:1)
21:00 Budapest Honvéd - MTK Budapest 5:4 (0:0, 0:0, 0:0) dr
Finale
03.06.2020 20:00 Budapest Honvéd - Mezõkövesd-Zsóry -:-