2. Giornata
18.10.2019 20:05 Bonnyrigg Rose Bonnyrigg Rose - Buckie Thistle Buckie Thistle 2:0 (0:0)
18.10.2019 20:30 Edinburgh City FC Edinburgh City FC - Banks O' Dee FC 3:1 (2:1)
19.10.2019 15:30 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot - Cove Rangers Cove Rangers 1:0 (0:0)
19.10.2019 16:00 Stirling Albion FC Stirling Albion FC - Strathspey Thistle FC 2:0 (2:0)
19.10.2019 16:00 Lochee United FC - BSC Glasgow 1:1 (1:0)
19.10.2019 16:00 Annan Athletic Annan Athletic - Brechin City FC Brechin City FC 2:2 (2:0)
19.10.2019 16:00 Formartine United Formartine United - Gala Fairydean Gala Fairydean 2:2 (0:1)
19.10.2019 16:00 Elgin City Elgin City - Berwick Rangers Berwick Rangers 3:1 (1:1)
19.10.2019 16:00 Rothes FC Rothes FC - Inverurie Loco Works Inverurie Loco Works 1:3 (0:2)
19.10.2019 16:00 Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC - Broxburn Athletic 1:1 (0:0)
19.10.2019 16:00 East Kilbride FC - Gretna FC 2008 3:1 (2:1)
19.10.2019 16:00 Albion Rovers Albion Rovers - Fort William FC Fort William FC 1:1 (1:0)
19.10.2019 16:00 Spartans FC Spartans FC - Queen's Park FC Queen's Park FC 0:2 (0:2)
19.10.2019 16:00 Clachnacuddin FC Clachnacuddin FC - Brora Rangers FC Brora Rangers FC 0:7 (0:4)
20.10.2019 16:00 Stirling University FC Stirling University FC - Linlithgow RFC 0:2 (0:0)
26.10.2019 15:30 Penicuik Athletic - Stenhousemuir FC Stenhousemuir FC -:-
26.10.2019 16:00 Brechin City FC Brechin City FC - Annan Athletic Annan Athletic -:-
26.10.2019 16:00 Gala Fairydean Gala Fairydean - Formartine United Formartine United -:-
26.10.2019 16:00 Broxburn Athletic - Cowdenbeath FC Cowdenbeath FC -:-
26.10.2019 16:00 Fort William FC Fort William FC - Albion Rovers Albion Rovers -:-
27.10.2019 16:00 BSC Glasgow - Lochee United FC -:-
3. Giornata
22.11.2019 Albion / Fort William - Airdrieonians Airdrieonians -:-
22.11.2019 Auchinleck Talbot Auchinleck Talbot - Arbroath FC Arbroath FC -:-
22.11.2019 Bonnyrigg Rose Bonnyrigg Rose - Montrose FC Montrose FC -:-
22.11.2019 Dumbarton FC Dumbarton FC - Forfar Athletic Forfar Athletic -:-
22.11.2019 East Fife FC East Fife FC - Lochee / BSC Glasgow -:-
22.11.2019 Edinburgh City FC Edinburgh City FC - Annan / Brechin -:-
22.11.2019 Elgin City Elgin City - Alloa Athletic Alloa Athletic -:-
22.11.2019 Formartine / Gala Fairydean - East Kilbride FC -:-
22.11.2019 Greenock Morton FC Greenock Morton FC - Brora Rangers FC Brora Rangers FC -:-
22.11.2019 Inverurie Loco Works Inverurie Loco Works - Cowdenbeath / Broxburn -:-
22.11.2019 Linlithgow RFC - Falkirk FC Falkirk FC -:-
22.11.2019 Partick Thistle Partick Thistle - Penicuik / Stenhousemuir -:-
22.11.2019 Queen Of The South Queen Of The South - Queen's Park FC Queen's Park FC -:-
22.11.2019 Raith Rovers Raith Rovers - Peterhead FC Peterhead FC -:-
22.11.2019 Stirling Albion FC Stirling Albion FC - Clyde FC Clyde FC -:-
22.11.2019 Stranraer FC Stranraer FC - Dunfermline Athletic Dunfermline Athletic -:-