23. Giornata
13.04.2020 Koninklijke HFC Koninklijke HFC - SVV Scheveningen SVV Scheveningen
25. Giornata
14.03.2020 ASWH Ido-Ambacht ASWH Ido-Ambacht - Sparta Rotterdam (J) Sparta Rotterdam (J)
14.03.2020 GVVV GVVV - Quick Boys Quick Boys
14.03.2020 VV Katwijk VV Katwijk - Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys
14.03.2020 Kozakken Boys Kozakken Boys - SVV Scheveningen SVV Scheveningen
14.03.2020 VV Noordwijk VV Noordwijk - IJsselmeervogels IJsselmeervogels
14.03.2020 SV Spakenburg SV Spakenburg - Koninklijke HFC Koninklijke HFC
14.03.2020 Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC - Jong FC Volendam Jong FC Volendam
14.03.2020 De Treffers De Treffers - Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis
14.03.2020 TEC VV TEC VV - HHC Hardenberg HHC Hardenberg
26. Giornata
21.03.2020 Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis - SV Spakenburg SV Spakenburg non disputa
21.03.2020 IJsselmeervogels IJsselmeervogels - De Treffers De Treffers non disputa
21.03.2020 Jong FC Volendam Jong FC Volendam - GVVV GVVV non disputa
21.03.2020 Kozakken Boys Kozakken Boys - Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC non disputa
21.03.2020 Quick Boys Quick Boys - HHC Hardenberg HHC Hardenberg non disputa
21.03.2020 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys - ASWH Ido-Ambacht ASWH Ido-Ambacht non disputa
21.03.2020 SVV Scheveningen SVV Scheveningen - TEC VV TEC VV non disputa
21.03.2020 Sparta Rotterdam (J) Sparta Rotterdam (J) - VV Katwijk VV Katwijk non disputa
21.03.2020 Koninklijke HFC Koninklijke HFC - VV Noordwijk VV Noordwijk non disputa
28. Giornata
05.04.2020 Sparta Rotterdam (J) Sparta Rotterdam (J) - Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC non disputa
29. Giornata
11.04.2020 GVVV GVVV - Kozakken Boys Kozakken Boys non disputa
11.04.2020 HHC Hardenberg HHC Hardenberg - ASWH Ido-Ambacht ASWH Ido-Ambacht non disputa
11.04.2020 IJsselmeervogels IJsselmeervogels - Quick Boys Quick Boys non disputa
11.04.2020 VV Katwijk VV Katwijk - Koninklijke HFC Koninklijke HFC non disputa
11.04.2020 Rijnsburgse Boys Rijnsburgse Boys - SVV Scheveningen SVV Scheveningen non disputa
11.04.2020 Sparta Rotterdam (J) Sparta Rotterdam (J) - Excelsior Maassluis Excelsior Maassluis non disputa
11.04.2020 De Treffers De Treffers - Jong FC Volendam Jong FC Volendam non disputa
11.04.2020 TEC VV TEC VV - SV Spakenburg SV Spakenburg non disputa
11.04.2020 Amsterdamsche FC Amsterdamsche FC - VV Noordwijk VV Noordwijk non disputa