22.09.2018 12:00 Nyírbátori FC - Nyíregyháza Spartacus -:-
13:00 Nagyatádi FC - Pénzügyőr SE -:-
13:30 Nagykanizsai ULE - KSE Iváncsa -:-
14:00 Fegyvernek VSE - Monori SE -:-
14:00 1908 SZAC - Békéscsaba 1912 Előre SE -:-
14:00 Hódmezővásárhely FC - Vác FC -:-
14:00 Kecskeméti LC - Körmendi FC -:-
14:00 PTE-PEAC - FC Ajka -:-
14:00 Körösladány MSK - Budaörs SC -:-
15:00 FC 1899 Szeged - Ferencvárosi TC -:-
15:00 Bátaszék SE - Újpest FC -:-
15:00 Király SZE - Kaposvári RFC -:-
15:00 Kozármisleny SE - Györi ETO FC -:-
15:00 BKV Elöre SC - Debreceni VSC -:-
15:00 Szekszárdi UFC - Dorogi FC -:-
15:00 Berkenye SE - Tiszakécske -:-
15:00 Komáromi VSE - Puskás FC -:-
15:00 Sárrétudvari KSE - Zalaegerszegi TE -:-
15:00 Tállya KSE - MTK Budapest -:-
15:00 Fűzfői AK - Soroksár SC -:-
15:00 Edelény FC - Sárvári FC -:-
15:00 Gesztelyi FCE - Sajóbábony VSE -:-
15:00 Tiszafuredi VSE - Dabas-Gyón FC -:-
15:00 Úrkút SK - Balatonlelle -:-
15:00 KSE Csesztreg - Makó FC -:-
15:00 Ikarus-Maroshegy - Taksony SE -:-
15:00 Schott Lukácsháza SE - Balassagyarmat VSE -:-
15:00 Tiszasziget SE - FC Tiszaújváros -:-
15:00 Putnok VSE - Csákvári TK -:-
15:00 Szeged 2011 FC - BFC Siófok -:-
15:00 Fővárosi Vízművek - Mezõkövesd-Zsóry -:-
15:00 Felsőtárkány SC - Ménfőcsanak ESK -:-
15:00 Lipót Pékség SE - Kecskeméti TE -:-
15:00 Viadukt SE - Balatonfüredi FC -:-
15:00 Dunaharaszti MTK - Szentlőrinc SE -:-
15:00 Teskand SE - Mezőfalva MEDOSZ -:-
15:00 Rákosmenti KSK - THSE Szabadkikötő -:-
15:00 Thermál Spa Siklós - Paksi SE -:-
15:00 Pécsi MFC - Kazincbarcika BSC -:-
17:00 Tatabánya FC - Hajdúböszörményi TE -:-
18:00 Vasutas SC - Érdi Városi SE -:-
23.09.2018 12:30 Bőny SE - Budapest Honvéd -:-
13:00 Cigánd SE - MOL Vidi FC -:-
14:00 Balkanyi SE - Andráshida SC -:-
14:00 Öttevényi TC - Gyöngyösi AK-YTONG -:-
14:00 Kalocsai FC - Ibrány SE -:-
15:00 Bonyhád VLC - Budafoki LC -:-
15:00 Gyöngyöshalász SE - Gyirmót SE -:-
15:00 Szolnoki MÁV - Várda SE -:-
15:00 Csepel FC - Szombathelyi Haladás -:-
15:00 Dabas FC - Salgotarjan BTC -:-
15:00 Jánossomorja SE - III. Kerületi TVE -:-
15:00 ESMTK Budapesti - Diósgyöri VTK -:-
15:00 Szeol SC - Balmazújváros Sport -:-
15:00 FC Hatvan - Cegledi VSE -:-
15:00 Jaszbereny SE Vasas - Mosonmagyaróvár -:-
15:00 Jánoshalmi FC - Füzesgyarmati SK -:-
15:00 Egri FC - Pálhalma SE -:-
15:00 Szarvasi FC - DEAC -:-
15:00 Tordas SE - Sényő Carnifex -:-
15:00 Oroszlány FC - Ózdi FC -:-
15:00 Heviz FC - Pápai PFC -:-
15:00 Sárisápi Bányász - Vecses FC -:-
15:00 Nagykőrösi Kinizsi - Budapesti Vasas -:-
LiveScores LiveDetails LiveTicker