01.07.2019 02:00 Independiente Medellín - Peñarol 3:3 (2:1)
11:00 Górnik Zabrze - AEK Larnaca 1:2 (0:2)
17:00 Levski Sofia - Türkgücü-Ataspor München 0:4 (0:1)
17:00 Korona Kielce - VfL Wolfsburg II 4:2 (2:1)
17:00 Zorya Lugansk - KF Shkëndija 79 3:0 (1:0)
18:00 BFC Dynamo - Hertha Zehlendorf 2:2 (2:1)
18:00 Ferencvárosi TC - CS Universitatea Craiova 4:0 (1:0)
18:00 Budapest Honvéd - Royal Excel Mouscron Péruwelz 1:1 (0:0)
18:00 NK Bravo - Radnički Niš 0:0 (0:0)
19:30 SVV Scheveningen - ADO Den Haag 0:2 (0:2)
20:30 Shelbourne FC - Heart of Midlothian 0:7 (0:2)
02.07.2019 SV Ried - Gyirmót SE 2:0
15:00 NK Osijek - Baník Ostrava 1:1 (0:0)
16:00 Legia Warszawa - CS Universitatea Craiova 3:3 (1:2)
16:30 Radnik Surdulica - FK Sutjeska 0:1 (0:1)
16:30 Arsenal Tula - 1. FK Příbram 0:0 (0:0)
17:00 Royal Antwerp FC - SV Meppen 2:2
17:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Górnik Zabrze 2:1 (1:0)
17:00 Qarabağ FK - Viktoria Plzeň 2:2 (1:0)
17:00 FK Pardubice - FK AS Trenčín 4:3 (2:3)
18:00 Concordia Wiemelhausen - VfL Bochum 3:6 (1:4)
18:00 KS Cracovia - Pyunik FC 0:1 (0:0)
18:00 FK Orenburg - FC Copenaghen 2:0 (1:0)
18:00 Sparta Praga - Dinamo Mosca 1:1 (0:1)
18:30 Austria Wien - Slavia Praha 2:3 (1:2)
18:30 Sturm Graz - Akhmat Grozny 0:3 (0:1)
18:30 BSC Young Boys - Levski Sofia 1:1 (0:1)
18:30 Nottingham Forest - Dundee FC 0:0 (0:0)
18:30 Dinamo Zagabria - SK Austria Klagenfurt 2:0 (0:0)
18:30 SC Neusiedl/See 1919 - SV Horn 0:1 (0:0)
19:00 Voorwaarts Twello - Go Ahead Eagles 1:5 (1:1)
19:00 SV De Griffioen - sc Heerenveen 0:10 (0:6)
19:00 VV Hillegersberg - SBV Excelsior 0:7 (0:3)
19:00 Overasseltse Boys - NEC Nijmegen 0:16 (0:5)
19:00 VV Hattem - PEC Zwolle 0:8 (0:3)
19:00 FC Gleisdorf 09 - SV Lafnitz 1:3 (0:2)
19:00 ASV Geel - Lommel SK 0:5 (0:3)
19:00 SV Mattersburg - NK Osijek 3:3
19:30 Venlosche Boys - VVV-Venlo 1:5 (1:2)
19:30 RFC - NAC Breda 0:10 (0:5)
19:30 FC St.Gallen - Celtic FC 0:0 (0:0)
03.07.2019 11:00 ŁKS Łódź - Warta Poznań 3:0 (2:0)
13:00 Odense BK - Holstein Kiel 1:1 (1:0)
14:00 Lyngby BK - FC Helsingør 1:0 (0:0)
14:30 FC Carl Zeiss Jena - 1. FC Nürnberg II 2:2 (1:1)
15:00 SV Rödinghausen - Hansa Rostock 1:2 (1:0)
15:00 FC Utrecht (J) - FC Nordsjælland 2:4 (0:3)
16:00 Wacker Burghausen - SV Wehen Wiesbaden 2:4 (0:2)
16:30 FK Teplice - Vysočina Jihlava 2:2 (2:0)
16:30 FK Teplice - Vysočina Jihlava 2:2
17:00 Hallescher FC - 1. FC Lok Leipzig 4:0 (1:0)
17:00 Lechia Gdańsk - Olympiakos Piräus 1:1 (0:0)
17:00 FC Midtjylland - Vitesse 4:3 (2:0)
17:30 FC Basilea - 1. FC Nürnberg 4:0 (0:0)
18:00 Slovan Bratislava - SKN St. Pölten 2:0 (0:0)
18:00 FK Jablonec - Arminia Bielefeld 0:4 (0:2)
18:00 Eintracht Grumme - VfL Bochum 0:15 (0:7)
18:00 Sportfreunde Lotte - Schwarz-Weiß Rehden 2:1
18:00 CSKA Mosca - FK Rostov 1:2 (1:2)
18:00 NK Triglav - FK Krasnodar 2:2 (1:1)
18:15 VfB 1910 Salzkotten - Paderborn 0:20 (0:7)
18:30 RB Salzburg - CSKA Sofia 0:1 (0:1)
18:30 Heracles Almelo - Club Brugge KV 0:1 (0:0)
18:30 BSG Chemie Leipzig - 1. FC Magdeburg 1:3 (0:3)
18:30 TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 1:0 (0:0)
18:30 SV Achenkirch - WSG Tirol 0:14
18:30 Bonner SC - Viktoria Köln 1:1 (1:0)
18:30 TSG Schnaitheim - 1. FC Heidenheim 1846 0:15
18:30 ASV Zirndorf - SpVgg Greuther Fürth 0:7
19:00 SC Kootstertille - SC Cambuur 0:8 (0:4)
19:00 Fortuna Sittard - Aris Saloniki 5:1 (3:1)
19:00 Hertha Zehlendorf - Eintracht Mahlsdorf 3:2 (1:2)
19:00 AZ Alkmaar - PAOK Saloniki 1:0 (1:0)
19:00 FC Sion - PSV Eindhoven 0:0 (0:0)
19:00 MSV'19 - FC Utrecht 0:9 (0:5)
19:00 SV C.Emsbüren - SV Meppen 0:13
19:00 FC Luzern - FC Aarau 3:0 (2:0)
19:00 RC Strasbourg - FC Zurigo 2:1 (1:1)
19:00 Cercle Brugge - SV Zulte Waregem 2:3 (2:1)
20:45 Peterhead FC - Aberdeen FC 0:2 (0:1)
20:45 Stalybridge Celtic - Barnsley FC 0:5 (0:4)
04.07.2019 01:00 CF América - Boca Juniors 1:2 (1:0)
11:00 OKS Stomil Olsztyn - Widzew Łódź 0:2 (0:2)
15:00 VfR Garching - FC Ingolstadt 04 0:3 (0:1)
16:00 FC 08 Homburg - Fortuna Köln 0:1
17:00 FSV Zwickau - Viktoria Žižkov 6:0 (3:0)
17:00 SR Braşov - Petrolul Ploieşti 0:1 (0:0)
17:30 Karlsruher SC - Sigma Olomouc 1:1
18:00 SV Sandhausen - 1. FC Kaiserslautern 0:1 (0:1)
18:00 Spartak Moskva - FK Krasnodar 1:2 (0:1)
18:00 FC Botoşani - Dinamo Kiev 1:1 (1:0)
18:00 APOEL Nikosia - MŠK Žilina 0:1 (0:0)
18:00 TSV Landsberg - SG Sonnenhof Großaspach 0:4
18:00 FC Ashdod - Beitar Jerusalem 0:0
18:15 Zorya Lugansk - Hajduk Split 1:1 (0:1)
18:30 RSV Weyer - Fortuna Düsseldorf 0:14
18:30 SC Eltersdorf - SpVgg Greuther Fürth 1:3 (1:2)
19:00 Rolder Boys - FC Emmen 0:10 (0:2)
19:00 DJK Bad Homburg - Eintracht Francoforte 0:14 (0:5)
19:00 AZSV - De Graafschap 1:1 (0:0)
19:00 FC Blau Weiß Linz - TSV 1860 München 1:0 (0:0)
19:00 SV Rugenbergen - Altona 93 2:4 (2:1)
19:30 CS Mioveni - Steaua Bucureşti 0:1 (0:0)
20:30 Raith Rovers - Hamilton Academical 3:2 (3:0)
05.07.2019 02:30 Vila Nova - GO - Corinthians SP 1:2 (0:1)
03:15 América de Cali - Nacional 3:4 (0:0, 1:1) dr
12:00 Shakhtar Donetsk - KFC Uerdingen 05 1:1 (0:0)
12:00 Scunthorpe United - Dundee FC 2:1 (2:1)
12:00 Hobro IK - FC Fredericia 0:0 (0:0)
13:00 Hannover 96 II - Rot-Weiß Erfurt 2:0 (0:0)
13:00 AC Horsens - Aalborg BK 0:4 (0:3)
15:00 FC Twente - Al Wahda 0:0 (0:0)
15:00 Viktoria Plzeň - FK Ufa 1:0 (0:0)
16:00 Austria Wien - Baník Ostrava 2:1 (1:0)
16:15 Sparta Rotterdam - Zagłębie Lubin 1:0 (0:0)
17:00 LASK - Sparta Praga 1:0 (0:0)
17:00 Wisła Płock - Olimpia Grudziądz 3:1 (2:0)
17:00 Jagiellonia Białystok - Olympiakos Piräus 0:5 (0:3)
17:00 Shakhtar Donetsk - FC Copenaghen 2:1 (2:1)
17:00 Rubin Kazan - FK Tambov 0:0 (0:0)
17:30 Dinamo Mosca - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
18:00 Alemannia Haibach - SV Darmstadt 98 0:7 (0:3)
18:00 FSV Hollenbach - Würzburger Kickers 0:5
18:00 FC Wacker Innsbruck - Dinamo Kiev 0:3 (0:3)
18:00 SpVgg Frechen - Colonia 1:7 (0:4)
18:00 Győri ETO FC - Újpest FC 2:0 (1:0)
18:30 VVV-Venlo - Sint-Truidense VV 3:3 (1:0)
18:30 SK Austria Klagenfurt - Wolfsberger AC 0:1 (0:0)
18:30 FC Oberneuland - VfL Osnabrück 1:6 (0:4)
18:30 SV Horn - SC Team Wiener Linien 3:0 (0:0)
18:30 MFK Ružomberok - FK Fotbal Třinec 1:0 (0:0)
18:30 Bischofswerdaer FV - Inter Leipzig 2:1 (1:0)
19:00 FC Emmen - PEC Zwolle 1:1 (0:0)
19:00 FC Groningen - Ross County FC 2:0 (1:0)
19:00 sc Heerenveen - SV Meppen 5:4 (4:1)
19:00 Sallands Streekteam - Go Ahead Eagles 0:4 (0:1)
19:00 TSG Backnang - Stoccarda 0:3 (0:1)
19:00 Wrexham AFC - Fleetwood Town 0:1 (0:0)
19:00 KV Kortrijk - Oud-Heverlee Leuven 2:0 (1:0)
19:00 FC Chiasso - FC Lugano 2:2 (1:2)
19:00 USV Mettersdorf - USV Allerheiligen 0:3 (0:1)
19:00 SC Landskron - Völkermarkter ST 1868 0:6 (0:2)
19:00 SV Sigless - SC Bad Sauerbrunn 2:5 (1:3)
19:15 1. FC Monheim - Fortuna Köln 0:2 (0:1)
20:30 Swindon Supermarine - Swindon Town 0:3 (0:1)
20:30 Budapesti Vasas - DAC Dunajská Streda 2:0 (0:0)
20:45 AFC Wimbledon - Brentford FC 0:3 (0:0)
20:45 Brechin City FC - Dundee United 0:6 (0:3)
20:45 Bracknell Town - Wealdstone FC 1:4 (0:0)
06.07.2019 10:00 Odra Opole - GKS Bełchatów 2:2 (1:1)
10:00 Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
10:30 ŁKS Łódź - GKS Tychy '71 2:1 (0:1)
11:00 Wisła Płock - Raków Częstochowa 1:4 (0:1)
11:00 GKS Katowice - GKS Jastrzębie 1:2 (0:1)
11:00 SC Cham - FC Baden 3:2 (1:1)
11:00 FK Varnsdorf - FK Dukla Praha 2:4 (0:3)
11:00 1. FC Slovácko - FK AS Trenčín 1:1 (1:0)
11:30 Ruch Chorzów - Stal Rzeszow 0:0 (0:0)
12:00 Wisła Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 (0:0)
12:00 Lechia Gdańsk - Bytovia Bytów 7:1 (6:1)
12:00 Mansfield Town - Swansea City 1:2
12:00 Wigan Athletic - Curzon Ashton 1:0
12:30 FKS Stal Mielec - Radomiak Radom 2:0 (2:0)
13:00 SV Rödinghausen - VfL Osnabrück 1:2 (1:1)
13:00 Vejle BK - Esbjerg fB 1:0
13:00 Wacker Nordhausen - Hallescher FC 1:1
13:30 BFC Dynamo - Sparta Lichtenberg 9:0
14:00 FC Liefering - Bayern München II 1:2 (1:1)
14:00 CS FOLA Esch - Waldhof Mannheim 4:0
14:00 Viktoria Köln - AS Eupen 1:1
14:00 AFC Ajax - RSC Anderlecht 5:2 (2:1)
14:00 Yate Town - Bristol Rovers 1:10 (1:3)
14:00 Lincoln City - Lincoln United 4:1 (1:0)
14:00 Concord Rangers - Millwall FC 0:4 (0:1)
14:00 Parkgate FC - Rotherham United 0:7 (0:4)
14:00 SønderjyskE - Weiche Flensburg 08 1:2 (0:1)
14:00 Sportfreunde Lotte - FC Utrecht (J) 4:2
14:30 FC Groningen - Preußen Münster 3:0 (1:0)
14:30 VPV Purmersteijn - FC Volendam 0:6 (0:1)
14:30 Regioteam Waalwijk - RKC Waalwijk 0:18 (0:8)
15:00 FC Dordrecht - Feyenoord 1:2 (0:0)
15:00 SV Schalding-Heining - Jahn Regensburg 1:0
15:00 Paderborn - Ipswich Town 3:2 (3:1)
15:00 MZC'11 - SBV Excelsior 0:10 (0:3)
15:00 Willem II - KV Oostende 2:1 (1:1)
15:00 FC Carl Zeiss Jena - FK Ústí nad Labem 0:0
15:00 RKSV Mierlo-Hout - Helmond Sport 1:4 (1:2)
15:00 Vorstenbossche Boys - FC Den Bosch 1:14 (0:8)
15:00 Bahlinger SC - SV Sandhausen 2:2 (0:1)
15:00 1. FC Magdeburg - Royal Antwerp FC 1:1
15:00 SpVgg Unterhaching - TSG Balingen 4:1
15:00 Trelleborgs FF - Silkeborg IF 1:2 (1:1)
15:00 FC Nordsjælland - PAOK Saloniki 0:3 (0:1)
15:00 FC Thun - SC Kriens 0:3 (0:0)
15:00 Glenavon FC - Heart of Midlothian 2:1 (1:0)
15:00 Linfield FC - St. Johnstone FC 2:4 (1:1)
15:00 Darlington FC - Motherwell FC 0:3 (0:2)
15:00 Albion Rovers FC - Hamilton Academical 1:3 (0:1)
15:00 1. FC Schweinfurt 05 - 1. FC Saarbrücken 1:2 (1:1)
15:00 FC Utrecht - MSV Duisburg 3:2 (0:1)
15:30 1. FC Union Berlin - Brøndby IF 2:1 (0:0)
15:30 Stoccarda - FC Zurigo 5:3 (2:2)
15:30 Rapid Wien - FK Jablonec 2:1 (1:1)
16:00 SCR Altach - FC Dornbirn 2:0
16:00 AZ Alkmaar - Club Brugge KV 5:2 (2:0)
16:00 ASC Waterwijk - Almere City FC 0:10 (0:3)
16:00 Wolfsburg - Hansa Rostock 2:1 (2:0)
16:00 FC Klingnau - FC Aarau 2:7 (0:5)
16:00 Gainsborough Trinity - Lincoln City 0:3 (0:2)
16:00 Chester FC - Wigan Athletic 1:7 (1:3)
16:00 Dorking Wanderers - East Grinstead Town 2:1 (2:0)
16:00 Brighouse Town - Farsley Celtic 1:3 (0:3)
16:00 Arsenal Tula - RB Salzburg 1:1 (1:0)
16:00 Boreham Wood - Arsenal FC U23 3:3 (3:1)
16:00 Halesowen Town FC - Solihull Moors 1:3 (0:1)
16:00 Folkestone Invicta - Dover Athletic 2:3 (1:1)
16:00 Bamber Bridge - Preston North End 0:2 (0:2)
16:00 Piast Gliwice - Miedź Legnica 7:1 (4:1)
16:00 Guiseley AFC - Bradford City 0:2 (0:1)
16:00 Aberdeen FC - Inverness CT 1:1 (0:0)
16:00 Leamington - Coventry City 0:4 (0:3)
16:00 Alfreton Town - Walsall FC 2:1 (1:1)
16:00 Nantwich Town - Crewe Alexandra 2:1 (1:0)
16:00 Northampton Sileby Rangers - Northampton Town 0:7 (0:2)
16:00 Grasshopper Club Zürich - FC Schaffhausen 4:0 (1:0)
16:00 KAA Gent - Aris Saloniki 3:0
16:00 Bromley FC - Fulham FC U23 0:0 (0:0)
16:00 Barrow AFC - Blackburn Rovers 1:2 (1:1)
16:00 Jersey Bulls - Stevenage FC 3:4 (1:1)
16:00 Cleethorpes Town - Grimsby Town 0:8 (0:4)
16:00 HSC Hannover - VfV Hildesheim 3:1 (0:1)
16:00 Dumbarton FC - Dundee United 3:2 (0:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Hibernian FC 1:3 (1:0)
16:00 Forfar Athletic - Greenock Morton FC 1:0 (1:0)
16:00 Raith Rovers - Spartans FC 2:0 (2:0)
16:00 Stranraer FC - Coleraine FC 0:1 (0:1)
16:00 Fraserburgh FC - Peterhead FC 1:2 (1:1)
16:00 Welwyn Garden City - Luton Town 1:3 (1:2)
16:00 Harlow Town - Leyton Orient 0:5 (0:2)
16:00 Kidsgrove Athletic - Port Vale FC 1:2 (0:1)
16:00 Hemsworth Miners Welfare - Bradford Park Avenue 2:2 (1:1)
16:00 Herne Bay - Maidstone United 1:1 (0:0)
16:00 Haringey Borough - St. Albans City 1:2 (1:1)
16:30 Kapfenberger SV 1919 - Sturm Graz 3:3 (2:2)
16:30 Vroomshoopse Boys - Heracles Almelo 0:4 (0:1)
16:30 FK Pardubice - Vysočina Jihlava 2:2 (1:2)
16:30 MFK Karvina - FK Pohronie 2:0 (0:0)
17:00 SV Linx - Friburgo 0:2
17:00 LASK - Bohemians 1905 2:1
17:00 Wuppertaler SV - Bayer Leverkusen 0:4 (0:3)
17:00 KFC Uerdingen 05 - Arminia Bielefeld 0:2 (0:1)
17:00 SSV Ulm 1846 - FC Augsburg II 2:0
17:00 De Graafschap - Zagłębie Lubin 4:0 (3:0)
17:00 Arka Gdynia - Chemnitzer FC 2:2 (0:0)
17:00 SC Telstar - VV IJmuiden 6:0 (4:0)
17:00 HVV Laakkwartier - ADO Den Haag 0:10 (0:7)
17:00 Madese Boys - NAC Breda 1:7 (0:3)
17:00 SSV Reutlingen - VfR Aalen 1:1
17:00 SV Sandhausen - AS Nancy 1:0 (1:0)
17:00 Korona Kielce - Vitesse 1:1 (1:0)
17:00 Lech Poznań - FC Midtjylland 2:1 (1:0)
17:00 Legia Warszawa - Pogoń Siedlce 6:0 (4:0)
17:00 EA Guingamp - US Avranches 2:0 (0:0)
17:00 1. FK Příbram - FC Sellier & Bellot Vlašim 2:2 (2:0)
17:00 FC Zbrojovka Brno - FC Nitra 4:0 (2:0)
17:00 KV Kortrijk - Valenciennes FC 1:1 (1:1)
17:00 Le Havre AC - Paris FC 4:0 (1:0)
18:00 SV Mattersburg - SV Lafnitz 0:0 (0:0)
18:00 SV Würmla - SKN St. Pölten 1:10
18:00 BMR - MVV 0:12 (0:8)
18:00 TSV Hartberg - Hannover 96 2:0 (0:0)
18:00 NK Celje - Krylia Sovetov 1:2 (0:1)
18:00 FC Thun - FC St.Gallen 1:5 (1:1)
18:00 Clermont Foot - Rodez AF 2:0
18:00 Gainsborough Trinity - Lincoln United 1:1 (1:0)
18:00 FC FASTAV Zlín - FK Senica 3:0 (1:0)
19:00 FVC Leeuwarden - SC Cambuur 0:4 (0:3)
19:00 Lommel SK - FC Eindhoven 3:1 (3:0)
19:00 Sportclub NEC - NEC Nijmegen 0:7 (0:1)
19:00 Schagen United - AZ Alkmaar (J) 0:7 (0:5)
19:00 WDZ - Roda JC Kerkrade 0:7 (0:4)
19:00 Cercle Brugge - AS Monaco 1:4 (1:2)
20:15 Olimpija Ljubljana - Partizan 1:0 (0:0)
22:30 Rosario Central - Club Olimpia 1:1 (0:0)
22:30 Rosario Central - Club Olimpia 1:3 dr
23:15 Peñarol - Nacional 2:1 (1:0)
23:45 Cruz Azul - Monarcas Morelia 5:6 (0:0, 0:0) dr
07.07.2019 00:30 Atlético Nacional - Lanús 0:0 (0:0)
02:00 River Plate - CF América 2:0 (2:0)
03:30 América de Cali - Millonarios 2:1 (1:0)
04:30 Deportivo Guadalajara - Boca Juniors 0:2 (0:2)
11:00 Werder Bremen - WSG Tirol 1:0
11:00 Korona Kielce - GKS Tychy '71 2:1 (1:0)
12:00 Royal Excel Mouscron Péruwelz - Sigma Olomouc 2:0 (1:0, 1:0)
12:05 Karlsruher SC - WSG Tirol 2:0
13:10 Karlsruher SC - Werder Bremen 3:0 (3:0)
14:00 VfL Hockenheim - Waldhof Mannheim 0:24
14:00 Halmstads BK - Hvidovre IF 0:0 (0:0)
14:00 SV Lippstadt 08 - SC Wiedenbrück 1:0 (1:0)
15:00 Kariobangi Sharks - Everton FC 1:1 (1:0)
15:00 Hertha Berlino - Eintracht Braunschweig 4:1 (3:1)
15:00 FC Ingolstadt 04 - FC St. Pauli 0:3 (0:0)
15:00 FSV Frankfurt - Holstein Kiel II 2:2 (1:1)
16:00 SV Ried - TSV 1860 München 0:3 (0:2)
16:00 Dynamo Dresden - Atromitos 1:1 (0:1)
16:00 NAC Breda - Lokomotiva Zagreb 3:0 (0:0)
16:00 Rangers FC - Oxford United 5:0 (2:0)
16:00 FK Rostov - Hannover 96 1:2
16:00 Londrina - PR - Corinthians SP 2:1 (2:0)
16:00 Zvezda Perm - Nosta Novotroitsk 0:1 (0:0)
16:30 FK Mladá Boleslav - FK Baník Sokolov 2:0 (1:0)
17:00 VfB Eichstätt - SV Wehen Wiesbaden 1:3
17:00 OGC Nice - PSV Eindhoven 3:2 (2:1)
17:00 FK Krasnodar - Krylia Sovetov 1:2 (0:1)
17:00 SFC Opava - FK Poprad 2:0 (1:0)
17:00 Górnik Zabrze - AEK Athen 0:1 (0:0)
17:00 FC Wacker Innsbruck - FK Ufa 1:9 (1:3)
17:30 Sporting Lokeren - AS Monaco 5:0 (3:0)
18:00 Rot-Weiß Oberhausen - Schalke 04 1:3 (0:1)